درباره ما

گروه صنعتي ديزل‌ساز باساختمانی اعلام مي‌نما بيش از چهار دهه تجربه در زمينه توليد، مونتاژ و واردات انواع پمپ، الكتروموتور، ديزل ژنراتور، آلترناتور، موتورپمپ، مكانيكال سيل، لوازم کشاورزی و شستشو و همچنین محصولات ساختمانی، با دارا بودن بيش از چهل نمايندگي مختلف از كشورهاي اروپاي غربي، ژاپن و چین و با توجه به توانمندي فني و پشتوانه تجاري، آمادگي خود را جهت ارائه خدمات تجاری، فني و مشاوره‌اي در جهت تامين انواع كالاهاي ذیل در بخش صنعتی، كشاورزي و يد.

الكتروپمپ و موتورپمپ
لوازم جانبي صنايع پمپ و سيستم‌هاي انتقال سيال و قطعات یدکی مربوطه
الكتروموتور
انواع موتورژنراتور
لوازم ساختمانی
لوازم کشاورزی
تجهیزات ریلی

امتیازات شرکت دیزل ساز

1- بزرگترین گروه تامین کننده پمپ در خاورمیانه

با دارا بودن نمایندگی های متعدد در زمینه انواع پمپ های خانگی، صنعتی، کشاورزی، موتور پمپ ها و پمپ های پیستونی و دارا بودن دفاتر و انبارهای فروش در کشورهای اطراف مخصوصا در کشور عراق که اکثر نمایندگی های پمپ ها را در عراق نیز دارا می باشد، شرکت دیزل ساز بزرگترین و قوی ترین گروه تامین کننده پمپ در خاورمیانه می باشد.

2- حجم موجودی بالا

این شرکت با دارا بودن چهار انبار بزرگ در تهران و اطراف آن و همچنین با لیست قیمت حدود 180 صفحه ای که همگی آیتم ها و محصولات در انبارهای موردنظر موجود می باشند، نکته برتری شرکت دیزل ساز نسبت به رقبای خود در این 30 سال اخیر می باشد.

3- ارتباطات بین المللی قوی

این شرکت با سابقه و تجربه بالایی که در واردات محصولات صنعتی از کشورهای مختلف غربی داشته توانسته اعتبار و ارتباط تجاری قوی با شرکت های تامین کننده ایجاد نموده و از این طریق نمایندگی ها و اعتبار مالی قوی گرفته و تحریم های بین المللی هیچ گونه خللی در روابط و همکاری های بازرگانی شرکت دیزل ساز نداشته است.

4- قیمت های مناسب و عادلانه محصولات

شرکت دیزل ساز به علت روابط نزدیک بین المللی و حجم مالی بالا قابلیت گرفتن تخفیف و امتیازات ویژه را از تامین کننده های محصولات داشته و از این طریق توانسته قیمت های بسیاررقابتی و منصفانه را به بازار مصرف ارایه دهد. به تایید بسیاری از همکاران صنف فروش محصولات صنعتی نظیر پمپ آلات و موتورآلات، شرکت دیزل ساز عامل جلوگیری از افزایش قیمت این گونه محصولات در سطح کشور بوده است.

5- مرکزیت و تمرکز در فروش و خدمات پس از فروش

شرکت دیزل ساز با حجم محصولات و نمایندگی های متعدد، تمرکز و مرکزیت بسیار مناسبی جهت فروش محصولات، خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی می باشد.